Haberler > Boot Düsseldorf Kapılarını Açtı

Yatçılık ve deniz sporları endüstrisinin dünyadaki en büyük etkinliklerinden birisi olan boot Düsseldorf 17 – 25 Ocak arasında 17 hol kapasite ile ziyaretçilere açık olacak.
Bugün açılışı yapılacak olan boot Düsseldorf’ta 60 ülkenden 1700 civarında firma tekneleri, yatları, yelkenlileri yanı sıra denizcilik ekipmanları ve servisleri ile şovda yer alacak.
Ekonomik açıdan birçok Avrupa pazarı hala sorunlu sularda seyretmesine karşın, boot Düsseldorf 2015 son yılların en mükemmel katılımı ve firmaların ilgisi ile sektörün 2015 senesi için gelişim ve büyüme umudu şeklinde tanımlanıyor. 
Denizcilik endüstrisinin hemen hemen her kolundan katılım konusunda artan talepler alan boot Düsseldorf’te sektörün bir çok yeni ürünü, yeni gelişmeleri ziyaretçiler ile buluşacak.
100 teknenin premierinin yapılacak olması ile de önemli bir ilke imza atacak.
22 teknenin dünya galasının yapılacağı fuarda dünyanın farklı ülkelerinden ziyaretçiler yine dünya çapındaki sektörün en önemli firmaları ile buluşacaklar. 
Tüm yeni tekneler, yatlar, su sporları donanımları, su eğlence malzemeleri ve deniz etkinlikleri ile konferanslar ile boot Düsseldorf önümüzdeki günlerin gündemini oluşturacak.
kaynak:yatvitrini
17 Ocak 2015, Cumartesi