Haberler > Yeni Modüler Yüzer Villalar İle Deniz Üzerinde Lüks Yaşam Gerçek Oluyor.

Uzakdoğulu BMT asya pasifik firması, lüks kıyı yaşam tarzı sunan bir konsepti tanıttı. 
Kolayca konuşlandırılabilen, istenilen özelliklerde esnek, yüzen evler ya da kıyı evleri tatilcilere büyüleyici bir deneyim sunmayı vaat ediyor. 
Sea Scape olarak adlandırılan yüzen villalar konsepti, üçgen olarak tasarlanmış bir dubayı  merkez olarak alıyor. Her villa yada modül tek başına hizmet verebiliyor yada  büyük bir  grubun parçası olabiliyor. Modüller  bir araya getirilip, kenarlardaki bağlantı noktalarından   basitçe birbirlerine bağlanabiliyor. daha fazla modül kullanılarak istenilen düzenlemeler yapılabiliyor. 
BMT pazarlama yetkilileri, projenin tatilciler için benzersiz bir deneyim olmasına rağmen, maliyetlerin düşük olması sayesinde fiyatların otellerle rekabetçi  olduğunu ve kesinlikle  tercih edileceğini söylüyorlar.   
Seascape oldukça fonsiyonel tasarlanmış, fabrikada demonte edilen parçalar standart konteynere sığıyor ve dünyanın her yerine gönderilebiliyor,  ayrıca yetkililer denize dayanıklı yüksek kalite malzeme kullandıklarını söylüyor. 
KAHRAMAN SADIKOĞLU’NUN MY FANTASY İSİMLİ YÜZER VİLLASI
Hatırlanacağı gibi ünlü armatör Kahraman Sadıkoğlu’nun My Fantasy isminde bir yüzer dubleks evi vardı. şikayetçilerin deniz kondu dediği yüzen ev, 800metrekarelik dubleks daire şeklinde yapılmış yapılırken duba olarak nitelendirildiği içinde denize elverişlilik belgesi aranmamıştı. yıllar içinde tepkiler arttıkça denizcilik müsteşarlığı değişik formüller bulmaya çalışmış, sonunda denize elverişlilik belgesi alan yüzen ev, marmaris ve göcek çevresinde koylarda görülüyor, bölgedeki değişik marinalarda demirliyordu.  
Kaynak: www.aktueldeniz.com/
9 Temmuz 2015, Perşembe

Haberin Diğer Resimleri
  • Yeni Modüler Yüzer Villalar İle Deniz Üzerinde Lüks Yaşam Gerçek Oluyor.
  • Yeni Modüler Yüzer Villalar İle Deniz Üzerinde Lüks Yaşam Gerçek Oluyor.