Haberler > Rivadan 88 Feet Modeller.

Riva Yachts, 88 feet boyunda iki yeni motoryatını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Riva 88 Domino Super ve Riva 88 Florida adlı yeni 88 feet’lik modeller önümüzdeki sonbaharda meraklılarına tanıtılacak.
Akdeniz çevresindeki yat fuarlarında önümüzdeki sonbahardan itibaren boy gösterecek olan yeni modeller, yüksek performanslarıyla dikkat çekecek. 88 Domino Super’in standart makine seçenekleriyle 38 knot sürat yapacağı tahmin ediliyor. Opsiyonel olarak sunulacak MTU 16V 2000 M94 makinelerle ise 40 knot sürate erişebilecek. 88 Florida modeli ise yine aynı opsiyonel makinelerle 41 knot’a çıkabilecek. 
Riva’nın yepyeni, patentli açılır tavan tasarımına sahip ilk modeli olan 88 Florida, Ferretti Group’un gözdesi olarak tanıtılacak. 
26,84 metre boy ve en fazla 6,22 metre genişliği ile geniş yaşam alanları sunan 88 Florida, Ferreti Group’un ürün strateji departmanı, yine Ferretti Group’un mühendislik departmanı ile tasarımcı Mauro Micheli’nin ortak çalışması sonucu ortaya çıkarıldı.
‘Moon Grey’ adlı koyu gri renk tonuyla 88 Florida, kibar çizgilerini öne çıkaran bir tasarım olarak göze çarpıyor. Parlak siyah renk ile koyu grinin kontrastı ise genel bakışta motoryata yenilikçi ve çağdaş bir görünüm kazandırıyor. 
Florida 88, düzen olarak baştan tasarlanmış bir motoryat. Su seviyesinden 20 cm. yukarıda kalan bot garajında 4 metrelik servis botu saklamak mümkün. Makine dairesinin bölümü ve konumu da 88 Florida’da baştan düzenlenmiş. Yeni düzen ile, bot garajında botun hemen yanında da bir jetski taşıyacak alan mevcut.  
Kaynak:yatvitrini
15 Haziran 2015, Pazartesi

Haberin Diğer Resimleri
  • Rivadan 88 Feet Modeller.
  • Rivadan 88 Feet Modeller.