Haberler > Mangusta 110, ikinci gövdesi suya indirildi.

Overmarine Group, ikinci Mangusta 110 motoryatını, Viareggio’daki tesislerinde geceyarısı suya indirdi. Sahibine bu ay içinde teslim edileceği açıklanan Mangusta 110, bir an önce Akdeniz’deki ilk seyri için hazırlanıp, Eylül ayında da Cannes Yat Fuarı’nda sergilenecek.
Sportif çizgileri ve etkileyici performansını içerisindeki yüksek seyir konforu ile bir araya getiren bu en yeni Mangusta 110, ikincil dümen istasyonuna sahip bir model. Güneş güvertesinde yer alan ikinci dümen istasyonuna ek olarak, bu son Mangusta 110’da daha geniş yan camlar ve yine ek olarak başüstünde yemek alanına sahip. Yeni motoryatın salon camları da yere kadar uzanarak salonunun ferahlığına ferahlık katıyor. 
Çift MTU 16V 2000M93 makinelere sahip Mangusta 110’un bu ikinci modeli, Rolls-Royce Kamewa jet itiş sistemleriyle gücü itiş gücüne çeviriyor. Mangusta 110, 33 knot sürate çıkabiliyor. 
Dört kamaraya sahip iç düzeninin dekorasyonunu Overmarine Group’un kendi ekibi tamamladı. İç dekorasyon ve düzenin tasarım aşamasını teknenin sahibinin kişisel ihtiyaçları yönlendirdi.  
Kaynak:yatvitrini

18 Mayıs 2015, Pazartesi

Haberin Diğer Resimleri
  • Mangusta 110, ikinci gövdesi suya indirildi.
  • Mangusta 110, ikinci gövdesi suya indirildi.