Haberler > Mustafa Sandal Fairline Squadron model yatı 5 milyon liraya aldı.

Çocuklarıyla birlikte CNR Avrasya Boat Show'u gezen ünlü popçu Mustafa Sandal, 5 milyon liraya fuarın en lüks yatlarından biri olan Fairline Squadron model 65 metre boyunda, iki katlı yat satın aldı.
Son zamanlarda maddi sıkıntı içersinde olduğu öne sürülen ünlü popçu Mustafa Sandal önceki gün oğlu Yaman’la CNR Avrasya Boat Show Fuarı’nı gezdi.
Eşi Emina Sandal’a Sevgililer Günü hediyesi olarak fuarın en lüks yatlarından biri olan Fairline Squadron model 65 metre boyunda, iki katlı yat satın olan Sandal, 5 milyon TL ödedi. İki ebeveyn banyolu lüks oda, bir salon, iki misafir odası bulunan yat, Sandal'a yazın teslim edilecek.
HANİ SANDAL BATMIŞTI
Mustafa Sandal, 2011 yılında o dönem revaçta olan elektronik sigara ticaretine girdi. Ortağıyla kurduğu Fikiron adlı şirket ilk yıl büyük satış rakamlarına ulaştı.
ŞİRKETİ KAPATTI
Ancak bir yıl sonra hükümet e-sigarayı yasaklayınca şirket zarar etmeye başladı. Bu gelişme üzerine sağlık ürünleri ithalatına yönelen fakat bu alanda da bekledikleri ciroya ulaşamayan ünlü popçu ve ortağı, 3 yıldır zarar eden şirketi 30 Ocak 2015’te kapattı.
Kaynak: Ulasimonline
18 Şubat 2015, Çarşamba