Haberler > DENİZ YATÇILIK CNR AVRASYA BOAT SHOWda

MİLYON DOLARLIK DENİZ GÜZELLERİ İLE DENİZ YATÇILIK CNR AVRASYA BOAT SHOW’da

Karada yapılan dünyanın en büyük ikinci tekne ve yat fuarı olan CNR Avrasya Boat Show 14 Şubat 2015’te kapılarını deniz tutkunlarına açıyor. Karanın Bittiği Yerde Yeni Bir Yaşam Başlar mottosu ile sektörün yenilikçi ve en güvenilir markası Deniz Yatçılık, SeconDN markası ile ikinci el tekneleri müşterileri buluşturuyor.
CANNES Boat Show’dan Sonra İlk Defa Türkiye’de!
Değerleri 80 Bin Dolar ile 1 Milyon 550 Bin Avro arası değişen fiyat aralığıyla tasarım, teknoloji ve konforu buluşturan Absolute, Sea Ray ve Galeon markaları bu yıl sekizincisi gerçekleştirilecek CNR Avrasya Boat Show’da Deniz Yatçılık standında sergilenecek.
ŞOV Deniz Yatçılık Standında Başlıyor! Cannes Boat Show’dan İkinci Dünya Lansmanı Yapılacak Modellerin ve Ünlü Tasarımcıların İmzasını Taşıyan Tekneler…
Ödüllü bir çok modelin ve ünlü tasarımcıların imzasını taşıyan teknelerin yanı sıra Cannes Boat Show’dan sonra ikinci dünya lansmanı yapılacak ve Türkiye’de ilk defa sergilenecek olan Absolute 60 FLY, Absolute Navetta 58, Absolute 56 STY HardTop, Sea Ray 270 Sundeck ve Sea Ray 230 SLX merakla beklenen modeler arasında yer alıyor. Yurt dışından bir çok bayiinin de katılacağı lansmana Rusya, İtalya, Hırvatistan ve Lübnan’dan yoğun ilgi gösteriliyor.
Ödüllü Markalara 5 Yıldızlı Bayii
Deniz Yatçılık’a Bir Beş Yıldız Daha!
Brunswick Grubu tarafından Amerikan ve Avrupa tekne endüstrisinde 6 yıldır uygulanan Beş Yıldızlı Bayii Programı’nı (Five Star Dealer Certification Program) başarıyla tamamlayan ve Türkiye’de yatçılık denince akla gelen ilk isimlerden olan Deniz Yatçılık, 2013 yılında olduğu gibi 2014’te de Avrupa’da Beş Yıldızlı Bayi Sertifikası’nı alan şirket oldu. Başarılarına bir yenisini daha ekleyen Deniz Yatçılık Ailesi bu sertifika ile sadece Türkiye’de değil, yurt dışında da örnek gösterilen firmalar arasında yer almaya devam ediyor.

Kaynak:DenizHaber
11 Şubat 2015, Çarşamba